فیلم آموزش فارکس + رایگان و حرفه‌ای

آموزش کار با تقویم اقتصادی Economic Calendar

در این ویدئو آموزشی از وبسایت فراترید قصد داریم نحوه کار با تقویم اقتصادی رو به شما آموزش بدیم. این تقویم Economic Calendar رو میتوانید برای تحلیل های خودتون در بازار فارکس استفاده کنید. ما از تقویم وبسایت Investing.com در این آموزش استفاده کردیم و تمامی امکانات اون رو در این ویدئو آموزش خواهیم داد.

در تقویم اقتصادی پیش روی شما وقایع تا چند سال آینده را به آسانی میتوانید مشاهده کنید. با تنظیم تقویم به صورت هفته ای تمامی ایام هفته به جز روزهای تعطیل در تقویم اقتصادی آمده و میتوانید مشاهده کنید که در روز خاص خود چه اخبار اقتصادی منتشر خواهد شد. در تقویم اکونومیک سایت اینوستینگ از انتشار اخبار سخنرانی بانک های مرکزی جهان گرفته تا اعلتام رشد اقتصادی و نرخ بیکاری و نرخ بهره را میتوانید مشاهده کنید.

در بررسی های تقویم اقتصادی Economic Calendar باید این نکته را بدانید که در هنگام منتشر شدن اخبار اقتصادی حتما از انجام معاملات بپرهیزید. در هنگام انتشار خبرها در تقویم اقتصادی بازار دچار نوسانات شدید شده و بهتر است حداقل نیم ساعت قبل و بعد از خبر از بازار دور باشید تا هیجانات بازار کاهش پیدا کند. هر خبر در تقویم اقتصادی دارای حساساسیت های کم و زیادی است که در تقویم سایت اینوستینگ اهمیت اخبار اقتصادی با نمایش تعداد کله گاو ها نمایش داده شده است.

تقویم اقتصادی Economic Calendar برای فارکس

3.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *