هدف و رسالت ما همیشه این بوده که به علاقمندان ایرانی، که خواهان یادگیری بازارهای مالی هستند، کمک کنیم تا بتوانند با هزینه ای کمتر و اطلاعات به‌روز و روش تاثیر گذارتر بازارهای مالی مانند فارکس، بورس و ارزهای دیجیتال را فرا بگیرند.

داستان شکل‌گیری فراترید

شاید شما از قبل فراترید را به عنوان یک مرجع آموزش بازارهای مالی و خدمات آن بشناسید . اما ممکن است با داستان شکل‌گیری فراترید آشنا نباشید . داستان فراترید در آنجایی شکل گرفت که من یعنی حجت دهنوی علاقمندی شدیدی برای یادگیری بازارهای مالی و و ابزارهای به‌روز دیگری مانند برنامه‌نویسی داشته‌ام اما متاسفانه هیچ آموزش آنلاین یا دسته کم آموزش به‌روزی برای آنها به زبان فارسی در وب فارسی وجود نداشت . از این رو تصمیم گرفتم در قالب یک وبسایت تحت عنوان آموزشگاه فراترید سعی کنم به کاربران ایرانی کمک کنم تا بتوانند با بازارهای مالی، ابزارهای جدید و به‌روز آشنا شوند، که به آنها کمک میکنند سریع‌تر به اهداف خود برسند.

داستان فراترید در اسفند 97 شکل گرفت است و تا به امروز که در اینجا هستیم تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بتوانیم به کاربران ایرانی و علاقمند کمک کنیم تا بتوانند روش های تحلیل و ابزارهای به‌روز جهانی را فرابگیرند و خود را آماده شروع کسب‌ درآمد در بازارهای مختلف کنند.

هدف ما در فراترید

ما به عنوان یک وبسایت آموزشی سعی داریم به همه شما عزیزان فارسی زبان کمک کنیم که در این دنیای بی کران از روش های تحلیل و بررسی بازارهای مالی مسیر فعالیت خود را پیدا کنید و همچنین سعی داریم در این مسیر همراه شما باشیم تا این قابلیت را بدست بیاورید که از دانش کسب شده در کسب درآمد از بازارهای مختلف مالی استفاده کنید . هدف ما پیروزی شماست . 

از این رو تصمیم ما ایجاد کردن یک فضای دوستانه است، که هم برای آموزش و هم برای ایجاد ارتباط و حل مشکل معامله گران مختلف در فضای وب فارسی مورد استفاده قرار بگیرد تا در کنار یادگیری ابزارهای جدید، به عنوان یک معامله گر بتوانید مشکلاتتان را در فراترید حل کنید.

آموزش آنلاین

مهم ترین بخشی که فراترید بر اساس آن ایجاد شده ، بخش آموزش آنلاین سایت است . که در این بخش ما سعی داریم، کار با جدیدترین روش های تحلیل ، ابزارهای بازارهای مالی و روش های کسب درآمد را به فارسی زبانان آموزش دهیم.

ما در فراترید تمام سعی خود را می‌ کنیم تا بتوانیم دوره های به‌روز و کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم و شما را برای کسب درآمد آماده کنیم. این برای یک وبسایت آموزشی کار بسیار دشواریست که در عین به‌روز بودن محتوا، سعی کند، آموزش های را تهیه کند که از کیفیت بالا برخورددار باشد. اما ما در فراترید به‌ شکل ۲۴ ساعته تلاش میکنیم تا بهترین محتوایی که درخور کاربران ایرانی باشد را در اختیار شما دوستان قرار گیرد .

مقالات آموزشی

مقالات متنی از دیر باز بخش مهمی از سطوح کسب دانش را تشکل داده اند. ما در فراترید از این بخش صرفه نظر نکرده‌ایم و به‌ شکل جدی سعی در ارائه مقالات به‌روز و در سطح جهانی کرده‌ایم به شکلی که از شروع کار فراترید تا به امروز هزاران مقاله آموزشی در عناوین مختلف را به زبان فارسی در وبسایت فراترید قرار داده‌ایم تا فارسی زبانان عزیز بتوانند با خوانندن این نوع مقالات به میزان دانش خود، هر چند کم، مقداری بی افزایند .

ما در فراترید سعی کرده‌ایم این مقالان را در طیف بسیار متنوع، از جمله تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و موارد دیگر در دسترس فارسی زبانان عزیز قرار دهیم تا هر شخصی با هم سلیقه‌ای بتواند از مقالات فراترید بهرمند شود.

3.7/5 - (3 امتیاز)