طراحی و سفارش اندیکاتور و ربات متاتریدر

طراحی اندیکاتور متاتریدر یکی دیگر از خدمات فراتریدر می باشد. اگر سفارش اندیکاتور متاتریدر دارید می توانید اندیکاتور اختصاصی خود را برای طراحی به تیم برنامه نویسی فراترید بسپارید. تیم مجرب ما با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در اینترنت و تسلط کامل بر روی طراحی اندیکاتورهای متاتریدر سفارش شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

سفارش طراحی اندیکاتور متاتریدر اختصاصی

همان طور که میدانید در دنیای بورس و فارکس اندیکاتور های زیادی داریم . اندیکاتور های متاتریدر به قدری زیاد هستند که می توانند نیاز های هر معامله گری رو برطرف کنن. در این میان برخی اندیکاتور ها رایگان و برخی تجاری هستند . نکته مهم در این باره این است که اکثر اندیکاتور های قدرتمند انگلیسی می باشد که نیاز به بومی سازی اندیکاتور دارند. در این میان برخی معامله گران  نیاز به اندیکاتور های سفارشی و اختصاصی دارند برای افزودن قابلیت خاصی به متاتریدر خود که باید دنبال افراد متخصص برای طراحی اندیکاتور متاتریدر باشند. برای سفارش ساخت اندیکاتور ابتدا درخواست خود را باید برای تیم برنامه نویسی اندیکاتور ارسال کنید تا پروژه شما مورد بررسی و قرار گرفته و هزینه انجام پروژه برآورد شود.

طراحی اندیکاتور متاتریدر برای انواع فعالیت ها

در دنیا معامله گری در فارکس و بورس ، معامله گران معمولا برخی استراتژی ها و فعالیت های خود را روزانه به صورت تکراری انجام داده و به همین جهت نیازمند ابزاری هستند که محاسبات و فعالیت ها آنها را به صورت خودکار انجام دهد. در این بین اندیکاتورهای متاتریدر برای این امر به وجود آمده اند تا به کمک این معامله گران آمده و نیازهای آنها را از جهات مختلف برطرف کنند.

طراحی اندیکاتور متاتریدر | سفارش اندیکاتور نویسی متاتریدر

طراحی اندیکاتور حرفه ای استاندارد و اصولی

یکی از مهمترین اصولی که در طراحی و ساخت اندیکاتور متاتریدر مهم است کدنویسی اصولی و استاندارد اندیکاتور می باشد. چرا که متاتریدر یک پلتفرم رایگان در حال توسعه می باشد و در کنار آن اندیکاتورها بروز سانی می شوند. پس اگر اندیکاتور نویسی به صورت استاندارد بر اساس تکنولوژی و بروز رسانی ها جدید متاتریدر نباشد بی شک در استفاده اندیکاتور به مشکل خواهید خورد.  اما اگر موارد مهم مورد نیاز در ساخت اندیکاتور متاتریدر رعایت شود اندیکاتور مورد نظر با اکثر اندیکاتور ها سازگار بوده و هیچ تداخلی بین آنها پیش نخواهد اومد.

هزینه اندیکاتورها و ربات های متاتریدر 4 و 5

هزینه های طراحی اندیکاتور و اکسپرت برای نرم افزار متاتریدر متغیر می باشد. دلیل مشخص نبودن قیمت به این دلیل می باشد که هر ابزار دارای امکانات مختلفی بوده و نمی‌توان قبل بررسی پروژه درخواستی شما ، هزینه اندیکاتور و ربات متاتریدر را برآورد هزینه کرد. هزینه طراحی اندیکاتور و ربات متاتریدر از 800 هزار تومان شروع شده و بر اساس امکانات آن اگر زمان بیشتری برای طراحی آن صرف شود، افزایش پیدا خواهد کرد. برای دریافت هزینه دقیق طراحی می توانید در واتس آپ یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

برنامه نویسی اکسپرت معامله‌گر متاتریدر

طراحی ربات ها یا همان اکسپرت‌های معامله‌گر نرم افزار متاتریدر، نیازمند تسلط به کدنویسی با زبان این نرم افزار بوده که از مهارت بالایی برخوردار است. از این رو جهت بهره مندی از ربات های معامله گر فارکس که طبق استراتژی های شما ایجاد می‌شوند، لازم است تا به کمک یک متخصص در این زمینه، اکسپرت معامله گر برای شما طراحی شود. تیم برنامه نویس بازارهای مالی فراترید، با تجربه چندین ساله خود در این زمینه به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید انواع استراتژی های خود را به تبدیل به یک ربات خودکار کنید.

5/5 - (1 امتیاز)