کتاب 5 سال تجربه سم سیدن در زمینه عرضه و تقاضا


سم سیدن یکی از بنیان گذاران و معامله گران موفق در زمینه پرایس اکشن عرضه و تقاضا می باشد که به وسیله این سطوح توانسته است به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده و معامله گران بسیاری را تربیت کند. در کتاب سم سیدن که به زبان انگلیسی PDF می باشد ، تجربیات ایشان آمده است که شامل مثال ها و مطالب آموزنده ای می باشد که میتوانید از آن ها استفاده کنید. در انتهای این مطالب می توانید الگوهای کتاب پرایس اکشن سم سیدن را مطالعه کرده و کتاب PDF سم سیدن را دانلود کنید. قبل از دانلود می توانید از مطلب آموزشی سم سیدن بهره مند شوید.

نکات افزایش احتمال سطوح و مناطق عرضه و تقاضا سم سیدن

قدرت حرکت : در مورد اول کتاب سم سیدن باید بررسی کنید که قیمت چگونه با رسیدن به سطح عرضه و تقاضا آن را ترک کرده است. منظور از ترک منطقه عرضه و تقاضا این است که با رسیدن قیمت به این منطقه آیا سریعا از آن برگشته یا به صورت آهسته این عمل انجام شده است. در روش عرضه و تقاضا سم سیدن یا سم سایدن مهمترین نکته بررسی تعادل یا عدم تعادل در مناطق عرضه و تقاضا می باشد. تلاش سم سیدن در کتاب عرضه و تقاضا خود این است که به دنبال سطح قیمتی برویم که در آن عرضه و تقاضا متعادل نبوده و قیمت از این منطقه سریعا برگشته است. بزرگترین سرنخ در تعادل یا عدم تعادل قیمت در یک سطح ، سرعت آن است.

تصویر کلی از منطقه عرضه و تقاضا سم سیدن

نگاه به تایم فریم های بالاتر می تواند یک تصویر و دید کلی از نمودار به شما بدهد که بسیار سودمند می باشد. سم سیدن در پرایس اکشن عرضه و تقاضا ، به صورت مداوم تایم فریم های بالاتر، به طور مثال روزانه را بررسی می کند تا یک تصویر بزرگ و کلی از نمودار پیش روی خود داشته باشد.
دلایل:

  • روند تصویر کلی مشخص می کند که روند اصلی بازار کدام طرف است.
  • سطح عرضه و تقاضا را در دید کلی خود مشخص کنید.

دوره آموزش پرایس اکشن سم سیدن به صورت کامل به تمامی مباحث مربوط ایشان پرداخت است که میتوانید سرفصل ها و مطالب آموزشی ایشان رو در قسمت دوره های آموزش سایت مشاهده کنید. در این دوره که توسط فراترید تهیه شده است میتوانید به این استراتژی پرایس اکشن تسلط پیدا کنید.

کتاب 5 سال تجربه سم سیدن در زمینه عرضه و تقاضا

دانلود کتاب 5 سال تجربه سم سیدن در زمینه عرضه و تقاضا

4.1/5 - (31 امتیاز)

16 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.