آموزش فارکس

پرایس اکشن برای فارکس

پرایس اکشن برای فارکس

همان طور که می دانید پرایس اکشن یکی از روش های تحلیل تکنیکال می باشد و به وسیله این استراتژی تحلیل تکنیکال می‌توانید به راحتی بدون نیاز به هرگونه ابزاری و تنها با نگاه به نمودار، بازارهای مالی را تحلیل کنید. از این جهت بازارهای مالی گفته شد زیرا پرایس اکشن یک روش تحلیل بوده و در هر بازاری که دارای نمودار باشد می‌توانید از آن استفاده کنید. پس پرایس اکشن برای فارکس نیز کار می‌کند و می‌توانید از استراتژی پرایس اکشن در بازار فارکس نیز استفاده کنید

پرایس اکشن در فارکس

همان طور که گفته شد پرایس اکشن یک تحلیل تکنیکال است و این تحلیل را می توانید در هر بازاری مانند Forex استفاده کنید. پرایس اکشن از روش های مختلفی برخوردار است ولی در حالت کلی تمامی روش های آن که توسط اساتید مختلفی ابداع شده شباهت زیادی با یکدیگر دارند. این روش ها هر روزه در بازار فارکس مورد استفاده قرار میگیرند. به گفته و توصیه خبرگان و بزرگان بازار فارکس ، استراتژی پرایس اکشن بهترین گزینه برای فارکس است زیرا بدون نیاز به ابزارهای دیگری شما اقدام به تحلیل کرده و بهترین نتیجه را دریافت می کنید.

به وسیله پرایس اکشن در فارکس می‌توانید جفت ارزهای مختلفی را بررسی کرده و بهترین گزینه را برای انجام معاملات خود انتخاب کنید. تفاوتی ندارد که از جفت ارزها یا موارد دیگر برای معاملات در فارکس استفاده می کنید زیرا استراتژی پرایس اکشن به خوبی در بازار فارکس کار کرده و نتیجه خوبی را برای شما به ارمقام خواهد آورد.

اندیکاتورها یا پرایس اکشن در فارکس

نمی توان گفت که اندیکاتورها ابزار غیرکاربردی هستند و نمی توانید از اندیکاتورها در بازار فارکس استفاد کرد. ولی همه اندیکاتورها هم ابزارهای خوبی برای معاملات نیستند. به گفته و توصیه اکثر بزرگان بازار فارکس بهتر است از اندیکاتورها فقط برای بخشی از تحلیل های خود استفاده کنید. حتی میتوانید از اندیکاتورها برای یکسری از مواردی که می توان توسط اندیکاتور کار را سریع تر انجام داد، استفاده کنید. برای همین نمی توانید اندیکاتور یا پرایس اکشن در در فارکس با یکدیگر مقایسه کرد.

ولی اگر شما قصد انتخاب اندیکاتور یا پرایس اکشن در فارکس را دارید بهتر است پرایس اکشن را انتخاب کرده و یا ترکیبی از این دو را انتخاب کنید. هرچند به هیچ وجه توصیه نمیشود فقط از اندیکاتور برای انجام معاملات خود در هر بازاری مالی دیگری استفاده کنید. اندیکاتورها به تنهایی نباید در بازارهای مالی استفاده شوند زیرا این ابزارها اطلاعات دقیقی به شما نداده و بهتر است از این ابزارهای مالی در کنار روش های دیگری مانند پرایس اکشن در فارکس استفاده کنید.

آموزش پرایس اکشن برای فارکس

همان طور که متوجه شده اید از پرایس اکشن در هر بازاری می توانید استفاده کنید پس این روش بسیار کاربردی بوده و می توانید از پرایس اکشن کسب درآمد کرده و در هر بازاری از آن استفاده کنید. برای این منظور ما یکی از بهتری روش های پرایس اکشن که آموزش پرایس اکشن لنس بگز می باشد را به شما توصیه می کنیم.

این روش توسط آقای لنس بگز طراحی شده و دارای چندین مرحله و فیلتر بندی برای انتخاب بهترین موقعیت معاملاتی می باشد. شما به وسیله پرایس اکشن لنس می توانید در بازار فارکس معاملات خود را انجام داده و از بهترین نتایج لذت ببرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *