آموزش فارکس

آسترولوژی چیست بهمراه تقویم و نرم افزار

آسترولوژی تأثیری است که اشیا دوردست کیهانی ، معمولاً ستارگان و سیارات ، بر زندگی انسان ها دارند. گفته می شود که موقعیت خورشید ، ستارگان ، ماه و سیارات در زمان تولد افراد (نه تصور آنها) شخصیت آنها را شکل می دهد و بر روابط عاشقانه آنها تأثیر می گذارد و ثروت اقتصادی آنها را از جمله پیشگویی های دیگر پیش بینی می کند. قرن هاست که بشر برای راهنمایی به آسمان ها می نگرد. به عبارت ساده ، طالع بینی مطالعه همبستگی بین موقعیت های نجومی سیارات و وقایع روی زمین است.

آیا آسترولوژی حقیقت دارد

آسترولوژی و طالع بینی توسط افرادی زیادی در کشورهای مختلف و حتی آمریکا استفاده شده و افراد زیادی به آن اعتقاد دارند.

آنچه بیشتر مردم در مورد طالع بینی می دانند “نشانه” آنهاست که به یکی از 12 صورت فلکی زودیاک اشاره دارد. این نوعی طالع بینی با علامت خورشید است ، طالع بینی که طالع بینی روزنامه بر اساس آن بنا شده است. این احتمالاً ساده ترین شکل است ، زیرا برای تولید فال علامت آفتاب به چیزی بیشتر از تاریخ تولد کسی نیاز نیست. بسیاری از ستاره شناسان به شما خواهند گفت که این شکل از طالع بینی چنان ساده انگارانه است که نتایج بسیار محدودی به بار می آورد.

برای روشن تر شدن ماجرا ، ستاره شناسان بررسی می کنند که هر سیاره هنگام تولد چه نشانه ای دارد. سیارات و نشانه ها با عناصر دیگری مانند خانه ها و زاویه ها ترکیب می شوند و یک پروفایل پیچیده و اغلب بسیار خاص از شخصیت ، زندگی و چشم انداز آینده یک فرد را تشکیل می دهند. به عنوان مثال ، ما می توانیم از ابزارهای روانشناختی و اصطلاحات برای بررسی رفتار انسان استفاده کنیم. به همین ترتیب ، طالع بینی ابزارهای غنی برای درک شخصیت انسان به ما می دهد و به ما زبانی برای برقراری ارتباط مشاهدات خود با دیگران ارائه می دهد.

هیچ نظریه یا عمل واحدی واحد درباره طالع بینی وجود ندارد. فرهنگ های باستان همگی اشکال خاص خود را انجام می دادند ، برخی از آنها با ترکیب و به طالع بینی مشترک غربی تبدیل شدند. فرهنگ های شرقی به شیوه های طالع بینی خود ادامه می دهند: طالع بینی چینی ، ودایی و تبتی از مشهورترین آنها هستند.

حتی در طالع بینی غربی ، تنوع قابل توجهی از روش ها و فلسفه ها وجود دارد. برخی طالع بینی را بر اساس نتیجه نهایی که در نظر گرفته شده تقسیم می کنند:

طالع بینی Mundane – این مورد برای بررسی وقایع جهان و پیش بینی موارد ملی ، جنگها و اقتصاد مورد استفاده قرار می گیرد.
طالع بینی بازجویی – این شاخه می تواند بیشتر تقسیم شود ، اما به طور کلی به طالع بینی اشاره دارد که می خواهد پیش بینی ها یا تجزیه و تحلیل های مشخصی راجع به اهداف یا رویدادهای زندگی سوژه انجام دهد.
طالع بینی Natal – این چیزی است که اکثر مردم وقتی به طالع بینی فکر کرده ، به آن فکر می کنند. طالع بینی ناتال به دنبال پیش بینی و تجزیه و تحلیل بر اساس تاریخ تولد شخص است. این مبتنی بر این ایده است که هر آنچه برای چیزی اتفاق می افتد در همان ابتدای آن بیان می شود ، که بعضاً به عنوان قانون آغازین شناخته می شود.

نرم افزار آسترولوژی گن زیلا

نرم افزاری آسترولوژی گن زیلا یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در زمینه آسترولوژی است که میتوانید از آن استفاده کنید . برای دانلود و نحوه کار با نرم افزار گن زیلا ایجاد کلیک کنید

طالع بینی در این اعتقاد است که لحظه تولد هر فرد با علامت زودیاک خاصی همراه است ، که شخصیت  او را تعیین می کند ، آینده را پیش بینی می کند و جهت گیری  او در زندگی را تعیین می کند.

به گفته طالع بینان ، این دایره البروج مسیر سالانه آشکار خورشید از طریق صورت های فلکی نجومی است: برج حمل ، برج ثور ، جوزا ، سرطان ، لئو ، باکره ، ترازو ، عقرب ، قوس ، برج جدی ، دلو و ماهی.

به دلایلی که درک آن آسان است ، با توجه به اینکه سال به طور متعارف در 12 ماه تقسیم می شود و هیچ کس نمی تواند در سیزدهم ماه سال متولد شود ، طالع بینان وانمود کردند که صورت فلکی سیزدهم را که بر روی دایره البروج وجود دارد ، نمی بینند – افیوشوس (حامل مار) )

در ابتدا ، طالع بینی بابلی و بعداً ، طالع بینی یونانی علائم زودیاک را بر اساس صورت فلکی محل اقامت خورشید در روز تولد تعیین کرد.

اولین طالع بینان یا متخصصان دیرینه شناسی متوجه شده اند که خورشید در طی یک سال از طریق علامت زودیاک عبور می کند و تقریباً یک ماه در هر علامت می گذرد.

بنابراین ، آنها محاسبه کردند که هر صورت فلکی در آسمان شب دارای یک زاویه 30 درجه بر روی دایره المعارف است. عناصر زودیاک طالع بینی باستان 12 علامت زودیاک را بر اساس عناصر کلاسیک طبقه بندی کردند. این 4 عنصر زودیاک ، به نوبه خود ، ویژگی های خاصی از شخصیت را نشان می دهند و برای تعیین فال ، همراه با موقعیت خورشید ، ماه و سیاره هایی که در دوران باستان شناخته شده بودند ، “خوانده می شوند”.

عنصر آتش با علائم برج حمل ، قوس و لئو مطابقت دارد و با شخصیتی خودجوش و تکان دهنده همراه است. عنصر آب علائم سرطان ، عقرب و ماهی را تعریف می کند و مطابق با یک طبیعت احساسی با تخیل سرشار است.

عنصر هوا با علائم ترازو ، دلو و جوزا مطابقت دارد که در تصمیم گیری سریع ، پر از زندگی هستند و تمایل دارند بیشتر روی احساسات خود تأمل کنند.

عنصر زمین ، با علائم سرطان ، ثور و ویرجین ، بر شخصیت های ساکت ، که زمان واکنش کندتری دارند ، اما تحت تأثیر قرار گرفتن از نظر عاطفی نیز تأثیر می گذارد.

12 علامت زودیاک:

 1. برج حمل (20 مارس – 20 آوریل)
 2. برج ثور (21 آوریل – 21 مه)
 3. جوزا (22 مه – 22 ژوئن)
 4. سرطان (23 ژوئن – 22 ژوئیه)
 5. لئو (23 جولای – 22 آگوست)
 6. ویرجین (23 آگوست – 22 سپتامبر)
 7. ترازو (23 سپتامبر – 22 اکتبر)
 8. عقرب (23 اکتبر – 22 نوامبر)
 9. قوس (23 نوامبر – 22 دسامبر)
 10. برج جدی (23 دسامبر – 21 ژانویه)
 11. دلو (22 ژانویه – 20 فوریه)
 12. ماهی (21 فوریه – 19 مارس) )
ـ

خانه های طالع بینی

دوازده خانه طالع بینی وجود دارد که دارای برخی تشبیهات با علائم طالع بینی ، به ویژه از نظر مضمون اساسی و مطالعه است ، که تنها زمان همپوشانی آنهاست. آنها بخشهایی از دایره زودیاک هستند ، در حرکت مداوم ، به حرکت چرخش زمین در اطراف محور خود مرتبط هستند.

بعد و موقعیت آنها در درون علائم و محتوای سیارات بسیار به لحظه و مکان فرد بستگی دارد ، یا واقعه مورد نظر برای مطالعه طالع بینی است. راس خانه ها CUSP نامیده می شود.

مهمترین لبه ها 4 محور دایره البروج است.

صعود (خانه اول ، طلوع آفتاب در لحظه مورد مطالعه)

پایین آسمان (خانه چهارم ، نیمه شب در نظر گرفته شده)

تبار (خانه 7 ، غروب خورشید در نظر گرفته شده)

وسط آسمان (خانه 10 ، ظهر در نظر گرفته)

خانه ها و اهمیت آنها:

 • خانه 1 – به شخصیت ، شخصیت و خلق و خوی اشاره دارد.
 • خانه 2- این مربوط به دارایی های مادی است که از طریق کار ، حدس و گمان ، بلکه ارث ، در مورد استعدادها به دست آمده است.
 • خانه 3- ارتباطات ، عقل ، مطالعات و سفرها ؛
 • خانه 4 – خانواده ، والدین همجنس ، پایان زندگی ؛
 • خانه 5 – ایجاد ، آموزش ، کودکان ، رابطه احساسی ، عاشقان ؛
 • خانه 6 – سلامتی ، روابط با همکاران و افراد فرعی ، محل کار ؛
 • خانه 7- خانه ازدواج و انجمن ها ؛ خانه هشتم – مرگ و تولد دوباره ، تحول ، غیبت ، جنسیت ؛
 • خانه 9 – فلسفه ، دین و عدالت ؛
 • خانه 10th – سلسله مراتب اجتماعی ، عملکردها ، آرمان های اجتماعی ، والدین مخالف جنسیت ؛
 • خانه یازدهم – دوستان ، محافظان و محبوبیت. خانه دوازدهم – آزمایشات ، کارما ، فریب ها ، بحران های ذهنی.

Zodiacal Ascendant صعود (نشانه رو به افزایش) علامت زودیاک است که در لحظه تولد در افق شرقی در حال صعود است. صعود شخصی را می توان براساس تعداد ساعات سپری شده از غروب آفتاب تا لحظه تولد محاسبه کرد.

این دلیل مهم بودن ساعت تولد هنگام محاسبه فال شخصی است. بسیاری از افراد زودیاک خود را در فال روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا سالانه می خوانند و تفاوت هایی را در بین آنچه می خوانند و در واقع هر روز مشاهده می کنند. این به دلیل تفاوت خصوصیات بین علامت زودیاک تولد آنها و علامت زودیاک صعودی است که آنها برای تمام زندگی خود دارند.

محاسبه صعودی. چگونه انجام می شود؟
اگر نمی دانید علامت صعودی شما چیست ، برای محاسبه آن به روز / ماه / سال ، ساعت و محل تولد نیاز دارید. صعود کنندگان هر دو ساعت تغییر می کنند ، بنابراین تمام زودیاک با 12 علامت زودیاک در 24 ساعت نشان داده می شود.
 
صعود گاهی اوقات می تواند تأثیر زیادی بر یک بومی بگذارد: اگر در لحظه تولد ، در علامت صعود وجود داشته باشد ، سیارات زیادی وجود دارد ، به احتمال زیاد بومیان دارای ویژگی های بیشتری هستند که خاص صعود هستند که به علامت زودیاک زایمان.
 

4.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *